Моден едиторијал за француското списание Biba кој илустрира што ви е потребно во однос на летната гардероба – костими за капење, летни фустани, широки панталони, шорцеви, очила за сонце, торба за плажа, сандали и шапки во кои доминираат шарени принтови и интензивни бои.

 

 

 

Објавено:
13 јули 2013
Категорија: 
Фото галерија