Што носеа жените на неделата на машка мода

26 јуни 2013

Привршува Миланската модна недела на која се претставуваат машките колекции за сезоната пролет 2014, ама нам во фокусот ни се дамите што ги посетија модните ревии. Повелете уште една доза улична мода од Милано!

 

 

 

Објавено:
26 јуни 2013
Категорија: 
Фото галерија