Летото нека ви биде во знакот на ретро принтови и секси силуета, а за пример погледнете го модниот едиторијал од британски Glamuor фотографиран од Памела Хенсон.

IMG_4739

Објавено:
16 јули 2013
Категорија: 
Фото галерија