Улична мода од „Тиквешки Гроздобер“ Кавадарци

17 септември 2013

За време на Тиквешкиот гроздобер Fashionel „оперираше“ низ кавадаречките улици од каде направивме интересна галерија од улични изгледи на кавадарчани но и на гостите што беа присутни за време на манифестацијата. Таму викендов беше сончево и топло, па летните комбинации беа неминовни. Во продолжение погледнете што имаа на себе оние што ги уловивме за дневен викенд изглед.

Објавено:
17 септември 2013
Категорија: 
Фото галерија