Магазинот Vanity Fair ги објави традиционалните портрети после Оскарите, поточно после забавата. Одличниот  Марк Селиџер беше задолжен за фотосесијата со најголемите ѕвезди, а во продолжение погледнете го кои се и како изгледа крајниот резултат:

Еди Редмејн Еди Редмејн

Џенифер Анистон и Џастин Теру Џенифер Анистон и Џастин Теру

Опра Винфри Опра Винфри

Лејди Гага Лејди Гага

Минди Калинг Минди Калинг

Адам Левин и Бехати Принслу Адам Левин и Бехати Принслу

Дајан Кругер и Џошуа Џексон Дајан Кругер и Џошуа Џексон

Саша Барон Коен и Исла Фишер Саша Барон Коен и Исла Фишер

Моника Левински Моника Левински

Софија Вергара Софија Вергара

Конан О'Бриен Конан О'Бриен

Џуд Апатоу, Лесли Мен и Кејт Аптон Џуд Апатоу, Лесли Мен и Кејт Аптон

Натали Портман и Рашида Џонс Натали Портман и Рашида Џонс

Стив Мартин Стив Мартин

Објавено:
23 февруари 2015
Категорија: 
Фото галерија