Ви ги откриваме насловните страни на мајските модни магазини

9 април 2014

Познати лица вклучувајќи актерки, пејачки и манекенки, ги актуелизираат  новите колекции на познатите модни куќи и брендови во одличните едиторијали и насловни страни за највлијателните светски модни магазини. Спој на ѕвездени мигови, мода и весел колорит како предвесници на пролетта гледате во продолжение. Скарлет Јохансон, Ванеса Парадис,Мајли Сајрус, Сара Џесика Паркер, Камерон Дијаз, Ангела Ливанди, Ева Мендез, Ерика Баду, се само дел од популарните дами што се најдоа на модните списанија и нивните регионални едиции како Мери Клер, Вог, Ел, Харпер Базар, Гламур, Космополитен  и други. Доколку сте редовни читатели на одредени магазини, погледнете чии фотографии и интервјуа ќе ги видите и од содржините во внатрешноста.

Објавено:
9 април 2014
Категорија: 
Фото галерија