Објективот на Fashionel викендов  прошета по струмичкото корзо и за вас селектираше неколку интересни стајлинзи. Изгледите ги поделивме во дневна и вечерна варијанта. Доминираат трендовски парчиња и бои, во знакот на лежерноста на летниот период и многу впечатливи модни додатоци.

 

 

 

Објавено:
2 јули 2013
Категорија: 
Фото галерија