Откако ги погледнавме многуте гламурозни изгледи од црвениот килим на престижниот Златен Глобус, сега е време да ѕирнеме што се случуваше зад сцената. Како течеа подготовките до финалниот изглед, „селфи“ фотографиите и се друго што овековечија камерите од мобилните апарати на присутните од А-листата, гледате во продолжение, благодарение на социјалната мрежа Инстаграм.

 

Објавено:
14 јануари 2015
Категорија: 
Фото галерија