Претпоследниот ден од работната недела поминете го во шик фармерки комбинирани со стилска кошула во црно – бели пруги. Комбинацијата надополнете ја со сина бундичка од вештачко крзно и модерни црни чевли на платформа. Што се однесува до модните додатоци, носиме и неодолива црна чанта и зимска шапка со која ќе се заштитиме од маглата што нѐ дочека утрово. 

Објавено:
28 јануари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
992 пати