Детска модна икона – Сури Круз

10 октомври 2013

Папараците во секој чекор ја следат ќерката на актерите Том Круз и Кејти Холмс. Седумгодишната Сури уште од мали нозе стана модна икона, па популарноста ја искористи за да креира сопствена модна линија на облека и модни додатоци.

IMG_021

 

Иако е малечка, Сури добро знае како да ја искористи својата слава, а како изгледа нејзиниот моден стил, погледнете подолу на фотографиите.

Објавено:
10 октомври 2013
Категорија: 
Модна икона