5 комбинации со кои ќе го истакнете вашиот задник

3 ноември 2013

Она што дефинитивно е факт, е дека буквално секоја девојка сака да се чувствува секси во своето тело.

Задникот е еден од деловите од телото што жените многу често сакаат да го истакнат. Доколку сметате дека немате соодветен задник за тоа, постојат и голем број начини да го истакнете и она што веќе го имате.

Ние ви нудиме неколку комбинации во кои дефинитивно ќе се чувствувате посакувана и ќе го истакнете гореспоменатиот атрибут од женското тело.

Бидете храбри и не двоумете се да го облечете здолништето со висок струк во комбинација со краток топ или пак тесниот кус фустан на кој ќе му ставите ремен на половината.

Погледнете ги нашите предлози.

Објавено:
3 ноември 2013
Категорија: 
Направи сам