Брзи трикови за обувки и чорапи што ќе ви се најдат во секојдневието

24 јуни 2020

Секој од нас се нашол во ситуација да му се скине ремче од сандала, обувките да му бидат широки или тесни па да направат плускавец.

Исто така, ни се случило да ни излезе непредвидлива ситуација а ние да немаме соодветни обувки или чопраи.

Токму на таа тема е видеото во продолжение. Како да од обични чорапи направите стапалки, како обувките да не ви се лизгаат, како големи чевли да претворите во ултра модерни и уште многу други, видете во продолжение:

 

Објавено:
24 јуни 2020
Категорија: 
Направи сам
Прочитано:
735 пати