Како да направите пунџа во стилот на Одри Хепберн

10 мај 2013

Доколку имате долга коса, а сакате женствен и елегантен изглед, ние ви препорачуваме пунџа во стилот на Одри Хепберн од филмот “Доручек кај Тифани”. Се што треба да направите е да одвоите време и да го погледнете видеото во продолжение.

 

 

 

 

Објавено:
10 мај 2013
Категорија: 
Направи сам