Сакате да имате најубаво завиткан новогодишен подарок? Ние имаме супер идеи!

7 декември 2021

Време е за новогодишни подароци! 

Ако сакате да оставите вистински впечаток или едноставно ви се допаѓа креативно да се изразите на тој начин и да им покажете на драгите луѓе колку ви значат, тоа можете да го направите и преку начинот на кој ќе го завиткате подарокот.

Низ годините навистина се појавија многу креаативни и нови начини, а ние најдовме неколку профили каде има фантастични идеи без разлика дали сакате да го завиткате подарокот елегантно, откачено или минималистички.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CJ Brown (@cjbrowncj)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hannah (@hannah_with_three)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Das bin ich ! (@all.exklusiv)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lydianna91 (@lydianna91)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nalini Arora (@lashoegirlshop)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@the.little.giver)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Designer (@bibibybarbara)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by  (@carooobeee)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by  (@cabinlykke)

 

Објавено:
7 декември 2021
Категорија: 
Направи сам
Прочитано:
3.543 пати