Инстаграм блогерка од Хрватска инспирација за идните мајки

5 април 2023

Кога креираме содржина на Инстаграм се трудиме да бидеме креативни, интересни и допадливи. Тоа го прават и модните блогерки, кои се тука за доза инспирација кога не знаеме што да облечеме за одредена прилика.

Денес наидовме на една инфлуенсерка од Хрватска што наскоро ќе биде мама, Памела Баџек.

Таа освен што воодушевува со своите инстаграм објави, е модна дизајнерка и претприемач.Памела од минатата година, веќе има свој сопствен бренд за козметика наречен August by Pamela.

Секогаш настојува да се храни здраво и да ја одржува својата линија, а како што вели, сега во бременеста е особено внимателна.

Мораме да признаеме дека изгледа одлично, а особено ни се допадна нејзиниот труднички стил.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Pamela Badžek (@august_xvi)

Фото: Instagram

Објавено:
5 април 2023
Категорија: 
Портфолио
Прочитано:
1.014 пати