Оља Вори - Хрватка која преферира колоритен стил

27 мај 2021

На хрватската јавност Оља Вори им е позната како сопруга на познатиот ракометар Игор Вори, а нашето внимание го привлече благодарение на модните комбинации кои ги пласира на својот Инстаграм профил.

Она што може да се издвои како карактеристика е дека, освен што бира исклучително тренди парчиња, преферира колоритен стајлинг, па ако сте од оние што сакате вибрантен и интересен изглед, можеби изгледот на оваа 39-годишна Хрватка ќе ви послужи како инспирација.

Со оглед на тоа дека е висока, нејзините комбинации се добар пример и за жените кои поради висината не се сосема сигурни што би изгледало добро на нив.

Може да се пофали и со совршено одбрани модни додатоци. Умее да се трансформира, па може да се види и во спортски и во ултра елегантни комбинации.

Во продолжение погледнете ги комбинациите кои нам ни го привлекоа внимание и кажете ни како ви се допаѓа нејзиниот стил:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MyFotoDiary (@oljavori)

Објавено:
27 мај 2021
Категорија: 
Портфолио
Прочитано:
3.005 пати