На средина на неделата и еден ден пред продолжениот викенд, се разбудивме со високи температури и вистинско лето во градот.

По тој повод, денеска носиме едноставна црна маичка со интересна прерамка на едно рамо и го комбинираме со едно од најубавите здолништа што сме ги виделе во последно време.

Основата на истото е во крем нијанса, а по површината има впечатливи црни кругови што го прави уште понеодоливо.

Стилската комбинација ја надополнуваме со рамни сандали со ремчиња и мини црна чантичка.

Имајте убав ден!

Објавено:
31 јули 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
579 пати