Добро утро. Студено е, но со сончеви зраци што дефинитивно ни го подобруваат расположението, се надеваме дека така е и кај вас.

Нашиот денешен предлог е комбинација составена од тексасно здолниште и широк џемпер во бела нијанса. 

На тоа се додадени високи чизми на потпетица, чанта и марама.

Вие секако додадете и капут или јакна.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
11 ноември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.362 пати