Овој четврток ќе го започнеме со елегантна комбинација. Предложуваме црн класичен блејзер со впечатливи копчиња во златна боја.

Стајлингот го дополнуваме со црна блуза и миди, плисирано здолниште со ремен.

Како за крај одбираме елегантни потпетици со бел детаљ и црна чанта.

Имајте убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
28 февруари 2024
Категорија: 
Стајлинг на денот