Четврток е за бели панталони и фустан кошула, коишто ќе ги комбинираме со беж потпетици.

Одличен стајлинг како за преоден период, којшто е истовремено елегантен и тренди.

Кошулата фустан на бели риги, со темно зелена основа одлично се поклопува со останатите парчиња.

Финишираме со соодветна чанта и денот може да започне.

Фото:Pinterest

Објавено:
21 септември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот