Денес како за четврток имаме здолниште на риги со висок струк и машничка наместо ремен за дополнителна женственост.

Здолништето кое е во кафени нијанси ќе го споиме со елегантна маичка на кратки во бојата нa есенските лисја.

Тонови во коишто се подготвуваме за следното годишно време, додека топлите денови се уште тука.

Го заокружуваме стајлингот со црни високи потпетици и денот може да започне.

Фото: Pinterest

Објавено:
14 септември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот