Добро утро. Иако препораките велат да седиме дома и да бидеме самосвесни за да не се доведеме и себе и другите во опасност, сепак знаеме дека голем дел од вас сепак имаат обрска да излезат од дома, па за сите тие, ние и денес ќе понудиме предлог-комбинација.

Нашиот денешен стајлинг на денот е бел женствен фустан. Здолништето е со миди должина и од парчиња, додека горниот дел е со ракави и ленти кои се врзуваат во панделка.

Стајлингот заокружете го со модни додатоци во иста нијанса или некои други бои кои ви се допаѓаат.

Ви посакуваме убав ден и чувајте се.

Објавено:
12 март 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
868 пати