Добро утро. И овој четврток го започнуваме со предлог комбинација за инспирација.

Белата е секогаш добар избор во пролетно-летната сезона. А ние овој пат им даваме предност на широките силуети, кои не само што се модерни, туку и оставаат кожата да дише.

Затоа, одберете панталони со широки ногавици, изгледаат елегантно и убодни се за носење и искомбинирајте ги со бела широка кошула.

На тоа додадете чевли со принт или сандали, мокасини, еспадрили.

Изгледот заокружете го со чанта и очила за сонце.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
3 јуни 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
509 пати