Пред нас е уште еден ден и уште еден стајлинг, а овој пат се одлучивме за блејзер во пастелно сина нијанса и светло кафени панталони.

На овие две парчиња ќе додадеме бела блуза и бели високи потпетици, со цел да направиме баланс на комбинацијата.

Останува да го комплетираме стајлингот со пастелно сина чанта и да ви посакаме убав четврток.

Фото: Pinterest

Објавено:
18 мај 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.057 пати