Вкусот на топло чоколадо, изразен преку облека во чоко тонови - вака би ја дефинирале денешната предлог комбинација.

Нијанси на кафено, имплементирани во повеќе слоеви: елегантно сако, кошула со брош и плисирано здолниште.

За финиш, атрактивни чизми и дамска чанта.

Објавено:
12 јануари 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.147 пати