Добро утро. Денеска ни недостасува сонцето, но немора да недостасува и добриот стил :).

Нашиот денешен предлог е комбинација во црно од глава до петици.

Стајлингот е составен од црна ролка и миди здолниште широко, но можете да искомбинирате и фустан со сличен крој.

На тоа е додадена кратка кожена јакна и чизми до глужд.

Изгледот заокружете го со чанта и капут.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
11 февруари 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
947 пати