Претпоследниот ден од работната недела поминете го во прекрасна комбинација составена од шик парчиња. Носиме црвено кусо фустанче и го комбинираме со модерен тексас елек и куси чизмички во темно црвена боја. Чантата денеска е бохо во неколку нијанси, а од накит единствено носиме обетки во темно црвена боја.

Уживајте во претпоследниот ден од работната недела.

Објавено:
24 септември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.827 пати