Претпоследниот ден од ултра топлата недела поминете го во слатка комбинација во која ќе уживате во текот на денот и покрај високите температури. Денеска носиме стилско тексас здолниште и го комбинираме со хит маичките за ова лето, овој пат, црвена со откриени рамена. Комбинацијата надополнете ја со најпосакуваните сандали за ова лето и со едноставна црвена чантичка, а секако не заборавајте го и црвениот кармин и задолжителните очила за сонце.

Објавено:
23 јуни 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
394 пати