Денешната комбинацијај ја боиме во црвени нијанси. Нашиот денешен предлог се панталони до глужд токму во црвена боја кои ги комбинираме со блуза на риги во три бои, кои ја прават комбинацијата повесела.

На тоа додаваме сив широк тенок капут и сребрени чевли со малку издигнат ѓон.

Комбинацијата ја заокружуваме со црвена чанта со ремен за околу рамо.

Вие на ова додадете кармин и убава насмевка и имајте убав ден!

Објавено:
8 ноември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
925 пати