Добро утро. Се надеваме дека не' читате во добро расположение и покрај тмурното време надвор. Но, можете да си го разубавите и со облека.

Нашиот денешен предлог-стајлинг е составен од фармерки со впечатлив ремен и џемпер. На тоа е додадена крзнена (teddy bear) јакна во розова боја. 

Сиви чизми до глужд и мала сива чанта се модните додатоци со кои е заокружен стајлингот.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
3 декември 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
471 пати