Денешниот ден го започнуваме елегантно - здолниште во пастелно сина нијанса, блејзер и маичка во сиво сини тонови, дополнети со кремави потпетици со ремче.

Можеби дождливото време малку ни здосади, но тоа не е причина да не се покажеме во одлично светло и расположени да го започнеме овој четврток.

Дополнете го стајлингот со мини чанта и имајте убав ден.

Фото: Pixabay

Објавено:
11 мај 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.244 пати