Добро утро. Се надеваме дека и покрај облачното време, сте во добро расположение. Нашиот денешен предлог е полежерен стајлинг, кој може да ви се најде за повеќе пригоди.

Комбинацијата е составена од фармерки и маица со принт. На тоа е додадено широко карирано палто, кое е апсолутен must-have.

Интересна чанта во бордо нијанса и беж сандали се модните додатоци со кои комбинацијата е заокружена.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
11 јуни 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
743 пати