Добро утро. Се надеваме дека времето надвор не ви влијае на расположението. Ние и ова утро го започнуваме со предлог комбинација.

Овој пат е составена од фармерки и бела маица, вие можете да ја смените со блуза или кошула, ако сте позимурливи и црно кратко палто

Црни чизми до глужд се изборот на обувки, а на сето ова додадете чанта и чадор, поради непредвидливото време.

Направете ваша слична комбинација и имајте убав ден.

Објавено:
30 септември 2021
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
692 пати