Нашиот денешен предлог е фустанче-кошула на риги. Комбинацијата е бело-сина. На половината има тенок ремен, а е со должина до колена.

Го комбинираме со пастелно сини сандали на висока потпетица. Комбинацијата за заокружуваме со очила за сонце исто така во пастелни нијанси.

Чантата пак е транспарентна со интересен принт на неа. На крајот додаваме кармин во розова нијанса.

Ви посакуваме убав ден и уште поубаво расположение.

Објавено:
10 мај 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
688 пати