Претпоследниот ден од работната недела го дочекавме со малку пониски температури и облачно време, но веќе знаете дека тоа сепак подразбира стилска комбинација. Денеска носиме шик панталони со висок струк и со интересни карнери на џебовите и ги комбинираме со цветна кошулка во прекрасни нијанси. Носиме и високи потпетици во кафена нијанса и чанта во слична боја со везени детали.

Уживајте во денот! 

Објавено:
25 мај 2017
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
573 пати