Претпоследниот ден од работната недела поминете го во лежерно кусо фустанче во крем нијанса. Истото е доволно широко за да уживате во прекрасниот ден, а комбинирајте го со кафени сандали со ремчиња додека сѐ уште времето ни дозволува. Чантата е во кафена нијанса со шармантни реси, а од модни додатоци носиме шапка и очила за сонце.

Објавено:
17 септември 2015
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.233 пати