Претпоследниот ден од работната недела се разбудивме со желба да се дотераме и да го разубавиме облачното време кое денеска не пречека.

Носиме прекрасно здолниште од интересен материјал во кафена нијанса и го комбинираме со топла и шик бела ролка која е must have секоја студена сезона.

Дополнете го изгледот со овие црни чизми на потпетица и со себе понесете ги омилените црни очила за сонце, бидејќи очекуваме истото да се појави во секое време.

Имајте прекрасен ден!

Објавено:
4 октомври 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
787 пати