Претпоследниот ден од работната недела го дочекавме со прекрасно сонце во градот, а тоа секако значи и супер расположение.

Денеска носиме тренди карирано здолниште и го комбинираме со едноставна бела кошулка и нежно и меко џемперче во крем нијанса.

Комбинацијата надополнете ја со овие рамни чизмички во темно црвена нијанса и секако, одберете соодветно капутче што ќе ви одговара.

Уживајте во денот!

Објавено:
6 декември 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.251 пати