На денешново сонце совршено му прилега богат колор.

Затоа за денешна предлог комбинација одбравме слоевит аутфит во микс од интензивни бои.

Акцентот е на макси капутот во изразена зелена боја, комбиниран со ролка во мастило сина и кул панталони со висок струк. Комбинацијата е надополнета и со интересни модни додатоци: чанта и масивни обетки.

Објавено:
13 февруари 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.170 пати