Можеби едно од најпопуларните парчиња ова лето - комбинезон.

Изработени од пријатни материјали како памук и лен, оваа сезона во уличната мода често да видиме комбинезони во различни бои.

Ние денеска одбравме модел во пастелно жолта нијанса. Во комбинација со накит во пастелни бои и летни, отворени балетанки, изгледа свежо и впечатливо.

Објавено:
16 јуни 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
347 пати