Четврток во кошула со голи рамена и панталони со висок струк

27 август 2020

Во денешната предлог комбинација вклучивме неколку актуелни трендови.

Омилената летна кошула со голи рамена е комбинирана со бели панталони со висок струк.

Овој аутфит може да добие елегантна нота доколку го комбинирате со високи потпетици или пак спортски изглед доколку ја споите со патики.

За која варијанта би се одлучиле?

 

Објавено:
27 август 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
531 пати