Претпоследниот ден од работната недела се разбудивме со желба да се дотераме, па денеска носиме шик комбинација што знаеме дека ќе ви се допадне.

Денеска носиме кожено здолниште со висок струк и ременче на половината и го комбинираме со тенка ролка со животински принт.

Комбинацијата надополнете ја со кафени чизмички на висока потпетица и стилски капут во малку посветла нијанса.

Во комбинацијата вметнавме и шик чантичка во сива нијанса со впечатлив детаљ во предниот дел.

Имајте убав ден!

Фото: Pinterest

Објавено:
21 февруари 2019
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
877 пати