СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Четврток во кожна јакна и широки панталони

27 октомври 2022

Добро утро!

Последните денови на октомври не изненадија со високи температури, па зошто да не ги искористиме?

Нашата денешна комбинација ѝ дава предност на удобноста. Вашите омилени широки панталони во загасита и студена кафена нијанса ќе изгледаат одлично во комбинација со топ во соодветна или слична боја.

Фото: Pinterest

Вистинскиот шмек ќе го постигнете со кратка кожна јакна во портокалова боја, а дополнително можете да си поиграте со модните додатоци и да ѝ дадете шанса на ваш претпочитан модел на мини-чантичка со која ќе постигнете шик ефект.

Имајте прекрасен ден.

Објавено:
27 октомври 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
569 пати