СТАЈЛИНГ НА ДЕНОТ

Четврток во кожни пантолони, топ на пруги и блејзер

9 ноември 2022

Добро утро!

Денешниот ден го започнуваме во класична, но опуштена комбинација во која ќе се чувствуваме добро и удобно. Одберете го вашиот омилен пар тесни фармерки од еко-кожа и искомбинирајте ги со блуза во црно-бели пруги, а лежерниот изглед на комбинацијата разбијте го со елегантен и класичен блејзер во кафена боја.

Фото: Pinterest

Од модни додатоци, одберете црна кожна чанта и удобни чевли со анимал принт.

Имајте убав ден.

Објавено:
9 ноември 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.322 пати