Овој четврток ќе го започнеме со одело во нежна крем нијанса.

Префинета комбинација која одговара на секоја прилика и го истакнува вашиот стил.

Беж оделото ќе го споиме со крем блуза и потпетици во црна боја, а за финиш ќе додадеме црна чанта. 

Имајте убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
7 септември 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот