Четврток во миди здолниште со висок струк и кошула на преклоп

2 јули 2020

Добро утро. Овој четврток го боиме во црвени нијанси. Нашиот денешен предлог за стајлинг на ден е миди здолниште со принт и висок струк. Во предниот дел има мали карнери, но вие можете да си одберете некое тесно, без други додатоци.

Здолништето е искомбинирано во кошула на преклоп и со волуменозни ракави. Изборот на обувки се сандали во сина нијанса, кои го прават стајлингот уште повпечатлив. Вие направете комбинација според вашиот моден сензибилитет.

Ви посакуваме убав ден :).

Објавено:
2 јули 2020
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
957 пати