Претпоследниот ден од работната недела поминете го во неодолива нежна комбинација составена од шик скинати фармерки и топло џемперче во розова боја со слатки цветови на ракавите. Со оглед на ниските температури надвор, задолжително комбинацијата надополнете ја со топол капут во нежна нијанса и чизмички до глужд. Носиме и слатка чантичка и неколку алки во златна нијанса. 

Објавено:
21 јануари 2016
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.201 пати