Четврток е за елегантна окер комбинација. Кожен мантил, окер, здолниште и чизми над глужд.

На ова ќе додадеме кошула со дезен, капче и oкер чанта.

Додека времето се мисли дали е пролет или зима, ние можеме да си играме малку со стајлингот.

Имајте убав ден.

Фото:Pinterest

Објавено:
16 март 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
1.655 пати