Денешниот ветровит четврток е за панталони на риги кои што ќе ги комбинираме со бела кошула на кратки ракави. 

Класичен и комотен стајлинг во кој што со леснотија ќе го поминете денот. Вака стилизирани останува само да додадеме бели патики и чанта што ќе одговара на аутфитот.

Имајте убав ден.

Фото: Pinterest

Објавено:
27 јули 2023
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
682 пати