Добро утро. И овој четврток го започнуваме со рубриката „Стајлинг на денот“.

Нашиот денешен предлог за инспирација е комбинација составена од панталони со висок струк, со широки ногавици во бела нијанса и топол џемпер со јака и копчиња.

На тоа е додаден ремен со украсна тока, а секако комбинацијата треба да се заокружи со капут и чизми.

Вие направете ја вашата комбинација на бои и парчиња по овој пример.

Ви посакуваме убав ден.

Објавено:
13 јануари 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
804 пати